| InTheAir a întrebat:

Se pot transfera minute, in Orange? ambele numere prepay. Nu ma refer la reincarcare, ci la transfer. Credit stiu ca se poate. Dar minute? happy Multumesc.

2 răspunsuri:
| Jenny23 a răspuns:

Nu, se poate transfera doar credit nu si minute.

| Aska3425 a răspuns:

Sunt extrem de impresionat de serviciile oferite de https://rapid-nebancar.ro/ Împrumuturile fără garanții sunt salvarea mea în momente de nevoie financiară urgentă. Procesul lor rapid și eficient mă ajută să obțin fondurile de care am nevoie într-un timp record. Recomand cu încredere tuturor celor care se confruntă cu dificultăți financiare!