| anonim_4396 a întrebat:

Se pot trimite melodii de pe calculator pe telefonul mobil?

17 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Da...cu cablu de date...
De ex. eu am laptop (cu bluetooth si IrDA) si imi- trimit din el in telefon.winking

| dulshe a răspuns:

Daca ai cablu de date la telefon sau daca ai bluetooth la pc.

Răspuns utilizator avertizat
| ellai a răspuns:

Prin cablu de date. daca ai card la telefon exista un fel de stik unde poti baga cardul si apoi il conectezi la pc.

| zuly a răspuns:

Depinde ce telefon ai.se poate, prin usb, bluetooth sau irda.usb-ul(cablul de date) il primesti de obicei in cutie impreuna cu telu' daca este prevazut pentru asa ceva.irda sau blurtooth tb sa ai si la calc si la tel, sau existapt calc unele care se conecteaza prin usb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu conditia sa ai un cablu de date bluetooth sau infrarosu si un soft de la telefon instalat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa stiu si eu raspunsul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pot trimite melodii de pe calculator pe telefonul mobil?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am stick unde imi introduc cardul... dar cum descarc? pls putin ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum descarc o melodie din calculator intr-un Sony Ericsson T280i

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci eu am tel Samsung si cablu usb bag cablul in telefon si in unitate si apoi unde dau ca sa iau melodia pe telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un telefon Samsung si cablu usb bag cablul in telefon si in unitate si apoi pe ce apas in continuare sa iau melodia pe telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca aveti bluetooth dati click dreapta pe melodia dorita si dati send to, bluetooth device si gata

| lady love a răspuns:

Idem dulcewinking

| mada_8288 a răspuns:

Prin cablu de date.