| cosmin_6011 a întrebat:

Se potriveste http://www.emag.ro/......E799TBBBM/ cu placa de baza Asus M2N-MX-SE

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Da, placa de baza are suport pci-express adica exact arhitectura placi tale video, nu vei avea nicio problema

| cosmin_6011 explică (pentru AlinKun):

Nu de loc doar ca nu e compatibila si mi-a stricat si placa video integrata!

| AlinKun a răspuns (pentru cosmin_6011):

E compatibila, slotul tau de pe placa de baza e pci-express, iar placa video e pcx 2.0, nu conteaza ca placa e 2.0, se pliaza si pe 16x adica 1.0, eu am asorck n68-s3-ucc tot asa cu pcx x16, adica 1.0 si am un HD 5570, adica exact placa de ai mentionat-o mai sus si merge, la tine din alta parte e problema