| Alexandra1500 a întrebat:

Se pricepe cineva la pc? Am scos pc din priza și acum când aprind. Apare pe monitor asa. Safe mode, safe mode with networking, Last known configuration(your most recent setați g) și start Windows normally. Știe cineva cum se rezolva? Poate ca trebuie ceva setat din nou? Ca după ce aprind pc înainte sa apară propozițiile alea în engleza. Zice sa dau la tasta Del, iar aici apar mai multe chestii de setat. Dacă știe cineva cum se setează sa se aprindă din nou ca înainte va rog ajutați-mă. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| LDCCristi a răspuns:

Dai ori Last known configuration ori Start Windows normally, care vrei tu tot aia e happy si o sa iti dispara dupa. Iti arata pentru ca l.ai luat pe "nepregatite" cand l.ai stins.

| Alexandra1500 explică (pentru LDCCristi):

Am incercat si asa dar se porneste din nou si apare la fel.

| Alexandra1500 explică (pentru LDCCristi):

Am incercat Si asa dar cand sa se porneasca imi arata la fel