| KiLLeRthEb3st a întrebat:

Seara' as dori sa cumpar un xbox360 (are cablurile si toate tampenile) as mai dorii sa cumpar un monitor si ca contectez xboxul la monitor printr-un vga to hdmi sau dvi to hdmi Sunt curios ce resolutie am nevoie pentru monitor (rezolutia minima pentru a putea juca jocuri de la xbox la monitor) nu vreau sa cumpar un Tv

2 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Îți recomand puternic să nu-ți iei xbox 360... pierzi bani aiurea, ai încredere. Mai bine Xbox One sau un PlayStation 4 sau îți upgradezi PC-ul. Nu se merită să investești în PS3 sau X-360 deoarece le-a apus vremea cam și încep să se devalorizeze destul de tare. Plus că jocurile next gen o să se facă pe PS4, X-One sau PC.

| KiLLeRthEb3st explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Meh i-au xbox pentru a juca jocuri gen halo 4 red dead cod mw 3 etc nu vreau chiar next gen iar pc-ul este destul de bun