| ș53fan a întrebat:

Seară bună tuturor!
Am și eu o întrebare legată de nea Snapchat ăsta și anume:
Îmi pot sa seama cumva dacă cineva mi-a dat block pe Snapchat?
Întreb pentru că am vorbit puțin cu acea persoană apoi după câteva zile am întrebat-o altceva, nu mi-a răspuns... Apoi i-am spus ceva gen dacă o deranjez.Mi-a răspuns că nu iar acum la ultimul mesaj...nu s-a schimbat nimic,nici că l-a citit, nici nimic, ci doar acel text cu TRIMIS. L-am trimis acum 5 zile! Deci, îmi pot da seama cumva? Pot considera faptul că nu l-a deschis una din chestiile care îți spun că ai block?

1 răspuns:
| Neutrull a răspuns:

Da. Ti-a dat block