| StefaniaM a întrebat:

Servus! Azi mi-am bagat Android 4.0.3 pe tableta si nu mai merge youtube-ul [varianta de desktop]. Merge Aplicatia si versiunea de mobil, dar alea ma enerveaza ca se încarca mai greu.Solutii? Dau Fundawinking
P.s.La video îmi apare ceva cub cu un semn de întrebare pe el

2 răspunsuri:
| faby1 a răspuns:

Salut, nu mai intra in aplicatia ''youtube'' intra in browser, internet si cauta youtube. Nu mai intra in aplicatie.

| StefaniaM explică (pentru faby1):

Dar mie nu-mi mai merge-n browser varianta de desktop, ca restul merg