| Huntress a întrebat:

Servus! Se mai fabrica Iphone 5s? Am vrut de mult telefonul asta, dar nu am putut să mi-l iau până acum. M-am uitat prin magazine şi nu am văzut nicăieri, măcar pe internet îl mai pot găsi? Vreau de 64 gb Gold. Dacă ştiţi unde aş putea găsi (nu as vrea second), m-ati ajuta mult. Funda celui care stie unde mai pot gasi

2 răspunsuri:
| BMicha3l a răspuns:

Poti sa-l cumperi online de pe Emag: https://www.emag.ro/......DW6BJBBBM/
Toate telefoanele mele pe care mi le-am achizitionat au fost de pe eMAG si pcgarage.

| Illuminati2016 a răspuns:

Deja e depasit a aparut iphone 8/X si eu de m-as pune sa strang de iphone xar alarea iphone 12