| UngureanuFlorin a întrebat:

Setari internet Orange pe Samsung Wave M GT-S7250D
Funda +VOt! Urgent!

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Ai setari automate aici.
http://www.orange.ro/setari-telefoane/

Numai bine,
Shin :)

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Simplu steluta 100 diez intri an meniu intri la servici si puk dupa care dai la setari automate introduci primele 3 litere ale tl dai raspuns dai iar 2 sau 3 cifre ale tl ex s72 si ati spune ce setari doresti alegi din lista astepti sa-ti vina msg de confirmare salvezi setarile cu un cod de obicei pui un zero sa 4 anchizi tl si al redeschizi bafta

| mMonStEr a răspuns:

Tu ti-ai gasit modelul tau de telefon adica Samsung wave m Gt-s7250Deu nu?