| anonim_4396 a întrebat:

Si-a luat cineva domeniu + hosting pe Hostico? Daca da, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Domeniu nu, hosting da. Nu am avut nicio problema cu el timp de 1 an cat le-am folosit seriviciile. E usor de lucrat cu cpanel-ul lor. Pentru rezultate bune la cautari pe google trebuie configurare seo buna.

10 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca vrei pentru un blog cel mai usor ar fi sa faci pe wordpress, blogger, blogspot si altele care is free si apar printre primele rezultate pe google.

| anonim_4396 explică (pentru CinevaNou):

7 ani am stat numai pe wordpress si blogger, crede-ma, ca daca nu ai domeniu propriu, nu prea esti luat in serios daca chiar vrei sa faci ceva in domeniul asta.

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am impresia ca cei cu domeniul propriu sunt luati mai in serios. big grin

| anonim_4396 explică (pentru CinevaNou):

Esti blogger? laughing

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar am mai nimerit din greseala pe unele bloguri si majoritatea mi-au lasat o impresie proasta.

| anonim_4396 explică (pentru CinevaNou):

Majoritatea au un morcov infipt undeva si se pupa in fund reciproc, pentru ca au cercurile lor restranse, eu n-am treaba cu ei, eu o sa-mi vad, ca si in anii precedenti, de treaba mea si de subiectele mele. laughing
E vorba de cum te vad firmele. Pentru advertoriale and ***. Am fost refuzata de cel putin doua pentru wordpress-ul ala din url, asa ca-mi bag piciorul.

| Twik a răspuns:

Mi se pare destul de bun si pret nu este foarte ridicat... este unul mediu

| anonim_4396 explică (pentru Twik):

Ai blog? Ma ajuti si pe mine? laughing Sunt varza.

| Radu_Ioana_1992 a răspuns:

Sunt foarte ok, i-am incadrat si noi in top 5 firme de hosting din Romania la un pret avantajos: www.firmehosting.ro

| anonim_4396 explică (pentru Radu_Ioana_1992):

Auzi, stii cumva, la oferta aia cu domeniul gratis, este gratuit doar primul an si apoi trebuie sa platesti, nu? Si daca da, cat?