| NoLoveNoStress a întrebat:

Sincer,nu stiu ce sa aleg!
Samsung galaxy s3 sau Samsung galaxy note 2?
Mie imi place mult Note 2 dar mi se pare foarte mare, design-ul e foarte frumos, dar nu stiu cum il voi pune in buzunar.
Voi ce parere aveti? Ar fi o diferenta mare de marime intre ele? Ce sa aleg? Daca nu, sugerati-mi un telefon, nu conteaza pretul, dar sa nu fie iPhone.
FUNDA, clar

Răspuns Câştigător
| Sonofawitch a răspuns:

Eu exact problema asta am avut-o.Dar Am ales Galaxy s3.E genial.Note 2 e prea mare si e mai mult pentru business.Sunt extrem de multumit de S3.A meritat toti banii.NU o sa regreti daca il cumperi

17 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Un s2 ar fi mai bun pentru tine ca si femeie. note 2 i chiar mare pentru fete.

| NoLoveNoStress explică:

Cred ca am sa ma duc sa fac o proba si o sa iau Note 2 sa mi-l dea sa-l pun in buzunar, daca nu imi place si e mult prea mare o sa-mi iau s3. In functie de atunci, voi da si fundita promit. Multumesc foarte mult de raspunsuri :* V-am dat voturi deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu las alege pe Samsung galaxy s3! de ce? pentru. e mai mic iar Samsung galaxy note 2 mi se pare ca mai mult e sa tejoci pe el pecand s3 e mai pentru poze muzica vorbit internet ( si jocuri )! eu las lua pe s3! poti sa te duci intr-un magazin Orange, Vodafone sau cosmote si joacate pe el vreo 5 min! alte telefoane : HTC Butterly;
Motorola RAZR HD; Nokia 808 PureView; Samsung galaxy mini 2. Sper ca te-am ajutat

| Almássy a răspuns:

Al doilea, poti sa il pui in gentutahappy

| andreeaclaudiadeea1804 a răspuns (pentru Almássy):

Eu as alege Samsung galaxy S3

| Lykan a răspuns:

Un note 2 chiar daca diseinul e foarte mare are mai multe aplicatii decat un s3

| RawGrey a răspuns:

Note 2 crede-ma daca o sa ti-l iei nu o sa mai vrei niciodata sa revii la un telefon de dimensiuni mai mici si da la inceput ti se pare mare dar crede-ma in 2-3 zile te vei obisnui cu el de parca il ai de o viata! Din propria experienta! a da si sa nu uit. Un an nou fericit!

| NoLoveNoStress explică (pentru RawGrey):

Multumesc mult, la fel :*

| razvitzi a răspuns:

Si s3 este la fel de mare.

poate S3 mini :) https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/samsung-galaxy-s-iii-mini-alb

| Izukie00 a răspuns:

Buna. Eu ti-as recomanda un Samsung galaxy S3, pentru ca, in comparatie cu note 2 la marime, este mai mic, si iti poate incapea mai bine in buzunar. Note 2 seamana cu un IPad (tableta). Poti lua jocuri pe amandoua, dar daca vrei sa asculti si muzica, sa suni, etc., e mai potrivit S3-UL. Dar, pana la urma, e alegerea ta. Succes!

| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns:

Eu sigur as alege Samsung Galaxy s3 este, mai frumoss... Samsung Galaxy Note2 este prea mare si daca vrei sa il tii in buzunar este foarte incomod..si pe alta parte ti-l poate fura!straight face Fundita?puppy dog eyes

| SmecheruCuSpate a răspuns:

Pai depinde, daca vrei sa iei jocuri pe telefon si sa te joci, recomand note 2, daca vrei doar pentru. chestii normale, cum ar fi muzica, sa suni etc. recomand s3

| Phantom933 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 de ce? nu prea e comfortabil sa stai cu un telefon foarte mare in buzunar..plus ca iti poate sta putin iesit si ti-l fura stii cum nici nu iti dai seama..Recomand Samsung galaxy s3 deoarece note 2 e prea mare

| MaDaLyNNNNNNN a răspuns:

Samsung galaxy note 2

| DenisaSee a răspuns:

Alege ce preferi tu degea noi iti putem spune daca tie nu-ti plac!

| catalin206 a răspuns:

Eu as propune sa alegi Samsung Galaxy S3! E adevarat ce ai spus ca Samsung Galaxy Note2 are un design frumos si mie imi place mult dar este foarte mare si cred ca va fi mai greu sa il folosesti! Eu tias mai propune daca vrei alt telefon sa iti iei Pasadema.Eu il am si imi place foarte mult! Funda?

| craciundorin a răspuns:

Note 2 e mult prea maree eu mi-am luat s3 si sunt destul de multumit de caracteristici si aplicatii raportul calitate pret e foarte bun.Eu mi-am luat dupa un site online xphones4all mi-a ajuns in 6 zile produsul are garantie.Se meritaa