| LanguageMaster a întrebat:

Sistemele anti-incendiu pot fi instalate într-o un apartament?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Poti instala sistemele anti-incendiu oriunde doresti.
*Daca apartamentul e inchiriat ar trebui sa discuti intai cu proprietarul pentru a nu avea probleme.

Mult noroc!

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca nu ai ce face si te mananca fa si ce spui laughing dar sunt bani irositi.Mai degraba iti pui un detector de fum si ai terminat lucrarea,ala te trezeste in caz ca dormi si ia foc ceva,te trezeste inainte sa fie foc prea mare si doar daca e numa fum.
Deci un sistem de care zici tu iti face stricaciuni oricum,odata pornite alea iti inunda apartamentu, asta odata, unde pui ca inunda si vecinii laughing deci belele mari, pe cand focu iti arde numa aptm tau, deci scapi mai ieftin laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ce nu-i interzis: sigur iti este permis; iar un astfel de sistem sigur-sigur o sa-ti fie de folos!

| Anon31241212 a răspuns:

Da

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Poti incerca un sistem de ventilatie impotriva unui incendiu, uite aici o firma care se ocupa cu sistemele de ventilatii si iti pot da mai multe detalii www.motoaredesfumare.ro Bafta!