| Loly a întrebat:

Siti cum se activeaza bluetoothul la calculator?

5 răspunsuri:
| Ziiziii a răspuns:

Da,dar trebuie sa ai ceva, eu nu ma pricep

| alecsa91 a răspuns:

Cauta in shop-urile specializate un stick-Bluetooth pentru calculator! E ca un stick, iar alaturi de el este si u cd micut, cu programul de instalare. Dupa ce il instalezi, o sa fie foarte simplu: de fiecare data cand vrei sa transferi ceva, pui stickul bluetooth in spate sau in fata la unitate(depinde unde ai tu loc) si el se activeaza! pentru nelamuriri, contacteaza-ma!

| Tutzii a răspuns:

Iti poti activa bluetoothul doar daca ai stick sau mai complicat daca ai retea wireless compatibila cu cea a telefonului. DAR mai bine cu stick. PwP

| Raluca_9819 a răspuns:

Pai nu stiu cum e la tine dar eu am laptop Acer si am un buton special pentru bluetoothu vezi si tu poate e pe la ecran vreun buton sau la unitate sau din cate am mai inteles mai sunt si cd-uri cu care il poti instala pe pc, poate ca pc tau nu are si te chinui degeaba cautandulsad Mult succes si numai bine!

| d3LliAtHeutZza a răspuns:

Nu