| CoRrUpT3D a întrebat:

Slaut TPU!
Vreau sami instalez Linux knoppix 3.8 ajung la patratul ala negru si scriu in el sudo knoppix-installer asa si dupa cr dau ok si next la alea imi apare in patratul negru partitiile ce trebuie sa le fac?
Sub partitii scrie bootable write unite quit si inca vateva dar acolo nu stiu ce sa fac.
Du funda!

4 răspunsuri:
| Domnuleeeeu a răspuns:

Ce ar fi sa-ti instalezi o aplicatie care te invata limba romana?

| Domnuleeeeu a răspuns:

Ce ar fi sa iti instalezi o aplicatie pentru limba romana?

| CoRrUpT3D explică:

Scriu dupa telefon de aceea scriu varza.
Si cear fi fost sa-mi dai raspunsul in loc sa-mi comentezi pe seama scrisului?

| CoRrUpT3D explică:

*Ce ar fi