| cristiallx a întrebat:

Salut TPU.
Este cineva in masura sa ma lamureasca cu o curiozitate?
Ar fi urmatoarea:
Cand administrezi un iptv panel si aloci un nou user trebuie sa ii dai si playlistul sa poata vedea diferite canale.Intrebarea me este de unde vine lista aia pentru ca am vazut ca orice iptv panel are aceeasi sursa/canale.Cine o distribuie, e vreun server sau cum este alocata la fiecare iptv panel?
Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu Stefan Cezar aici: https://bit.ly/3u0PRGq
Se pricepe foarte bine. Mie mi-a facut o lista (nu numai pentru mine) foarte buna.

| cristiallx explică (pentru Salontanul):

Multumesc dar linkul nu merge si am cautat acel nume pe Facebook dar sunt multi
care din ei?

| Salontanul a răspuns (pentru cristiallx):

La mine merge. Iti trimit link-ul original: https://www.facebook.com/groups/154663096372231 Pe aceasta pagina scrie-i lui Cezar Stefan. Daca te uitai la administrator vedeai ca el este.

| cristiallx explică (pentru Salontanul):

This content isn't available at the moment
When this happens, it's usually because the owner only shared it with a small group of people or changed who can see it, or it's been deleted.

asta vad
dar e cumva?
Stefan Simeunovic Cezar?