| Bobby26 a întrebat:

Sony ericsson k770i
Vreau sa-mi iau un telefon nou mai mult pentru poze si m-am gandit la cyber shot. Am abonament la cosmote si am fost sa intreb ce cyber-shoturi au si mai au decat un k770i.Se merita sa-l iau? Scoate pozele bine avand in vedere ca spre deosebire de k800i acesta nu are xenon la blitz?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca zici ca altceva nu are si ti-l da MOKKA ia-l (vad ca este 700 ron la liber)! dar ai putea sa iei asta Uite aici unul bun SAMSUNG S5230 RED LA FLEUR http://www.officegsm.ro/SAMSUNG-S5230-RED-LA-FLEUR-c-p5445.htm si de restul de bani poti sa-ti iei si un aparat foto!

| dany1219 a răspuns:

Eu am un k850i si e excelent... din toate punctele de vedere...winking

| Bobby26 explică:

Deci eu am reducere 2, 7 milioane la orice vreau sa-mi cumpar de la germanos. k770i scoate pozele bine?