| ionucmarele a întrebat:

Sony ericsson xperia mini st15i sau Samsung alaxy gio ce sa aleg?
Cel mai bun raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

La astfel de intrebari cei mai multi nici nu citesc, sau sa site despre ce e vorba, doar raspund ceea ce au auzit ei, adica mai celebru. Daca vrei perfomranta, si ICS, andoid 4. 0altfel zis, mergi pe Sony. Daca insa crezi ca aspectul e mai important, poate ace te va multumi

6 răspunsuri:
| gabriela1150 a răspuns:

Samsung galaxy pentru ca e mult mai bun! dar daca tot vrei galaxy ia-ti-l pe cel nou, Samsung Galaxu S3!winking

| sltlp a răspuns (pentru gabriela1150):

Paralel de situatie

| ღAngelღ a răspuns:

In general Sonny Ericsson e mai bun decat Samsungul. Eu am acasa un Samsung - al mamei, Sonny Ericsson- al meu su un Nokia- tellu tatalui si Sonny-ul meu e mai bun decat Samsungul mamei deci parerea mea e sa alegi Sony ericsson xperia mini st15i. Good luck! si sal stapanesti sanatoshappy pa pa!

| RedSprite a răspuns:

Alege Samsung Galaxy Gio. Bafta!

| sltlp a răspuns (pentru RedSprite):

Paralel de situatiehappy

| AlexxuuAndra a răspuns:

Eu cred ca Samsung galaxy gio