| AddXf a întrebat:

Sony Xperia S sau Sony Xperia T?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

S costa 10 milioane, T doar 6.
Memoria la S e de 8, iar la T de 2, 9 GB.
La S camera e de 5 MP iar la T de 3, 2.

Eu personal as Alege Sony Xperia S intrucat are camera si memoria mult superioare lui T, chiar daca e mai scump cu 4 milioane.

| AddXf explică (pentru pwp):

Poftim?! Scuza-ma, dar camera la Sony Xperia S este de 12 mp, pe cand cea la T este de 13. Cred ca nu vorbim de aceleasi telefoane...cel putin nu stiu de ce vorbesti tu... straight face

| pwp a răspuns (pentru AddXf):

Scuza-ma,m-am uitat la Sony Experia Sola si Tipop laughing
Deci, camera lui T e de 13, iar a lui S de 12.
Memoria lui T e de 16, iar a lui S de 32.
Din cele 2 as alege Sony Xperia S.Dar personal mi-as cumpara un Samsung Galaxy S2 care e numai 15 milioane.

| sophie12helen a răspuns:

Prima variantawinking