| AddXf a întrebat:

Sony Xperia T sau Sony Xperia S? Un coleg si-a luat azi un S si este foarte ok... dar nu prea vreau sa-l "copiez"., asa ca m-am gandit la T. La S mi-a placut designul si touch-ul care este foarte bun. P.S. : daca voi credeti ca este un alt telefon Sony ( nu Sony Ericsson) mai bun decat cele doua, dar care sa aiba camera generoasa, imi puteti recomanda. Multumescwinking. Funda! happy

1 răspuns:
| catamanpowers a răspuns:

Sunt foarte apropiate dar iti recoman Sony xperia s deoarece are un aspect mia frumos ca la procesor si rami sunt cam la fel big grin