| Fatamuntilor a întrebat:

Sora mea si-a reinstalat, windowrs-ul. Toate bune si frumoase, dar nu mai poate intra pe spike.Mai precis id-ul NU este recunoscut.Ma avea si pe mine in lista, si eu pe ea, i-am dictat id-ul caracter cu caracter si tot degeaba.Nici nu ajuns la parola, deci nu se pune problema parolei uitate! Zice ca nu foloseste numarul de telefon ca alternativa!

Este ceva de facut infara creeri unui nou cont?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut,si mie mi-s-a intamplat aceeasi chestie
Mai nou sunt doua buguri
1.La reinstalare win, ai mare sansa sa-ti arate Eroarea "Nu Ne-am Putut Conecta La Server" si pur si simplu, nu ai ce sa faci, decat sa il lasi, sau reinstall la win
2.Contu-l nu mai este recunoscut de baza de date, de care este sustinut progamul(SQL_INJECTION FAILD) mai precis, li-se flodeaza serverele, si ei dau wipe.
Vara trecuta, mi-au sters un cont de Distribuitor National, cu peste 3000 Persoane(prieteni), si n-am mai putut sa-l recuperez

Recomandarea este sa face-ti altul cu Contu-l de Facebook

https://login.skype.com/......tps?/login redirectUrl=%2Fro%2Finsider-registration

Succes!

| Fatamuntilor explică (pentru Deny_Denis_2001):

Atat am inteles ca trebuie sa-si faca alt cont logat cu Facebook.
Nu are FB si nici nu vrea sa-si faca.Ar vrut sa-si recupereze vechiul cont, avea o lista destul de mare.
Mersi!

| Deny_Denis_2001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Un cont de Facebook,doar pentru ea,personal, iti zic eu, nu strica, adica atata timp cat foloseste contul-l doar pentru login pe skype, si utilizeaza skype, nu vad de ce ar supara-o FB-ul