| Lucasion a întrebat:

Spuneti-mi care credeti ca ar fi cel mai bun telefon care scoate poze bine si pe care l-as putea cumpara la un pret rezonabil.

6 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

S3 - ecran destul de mare si o camera buna happy
S4 - e pe la vreo 2000lei, dar se merita si nu zic neaparat de facut poze, il poti schimba peste 6 ani s4-ul pentru ca e foarte bine facut.
Nokia lumia 520 - e pe la vreo 450-600lei si fac niste poze ok, dupa parerea mea.

| SilverF8ith a răspuns:

In calitate de poze Sony dar si ca si pret.
pentru orice altceva Samsung. Bafta in continuare

| Lucasion explică (pentru SilverF8ith):

OK, Mersi!

| SilverF8ith a răspuns (pentru Lucasion):

O funda? happy

| AndreeaThaa a răspuns:

Galaxy s4, costa 2000 lei, Nokia lumia, le gasesti de la 400 lei in sus, super frumoase telefoanele. Funda?!

| Ailee12 a răspuns:

Samsung galaxy s3 pentru ca re si-o rezolutie buna..si dupa preferinta ta..scoate poze excelente...acum a trecut,, vremea`` lui si il gasesti la un pret bun destul de ieftin