| Edyss10X a întrebat:

Spuneti-mi cat mai multe despre camerele video/de luat vederi.

1 răspuns:
| CopiluProblema a răspuns:

Ca sfat pot sa iti dau este ca cu cat camera de supravegheat are o rezolutie mai mare (nu stiu daca una mai performanta i se poate scadea rezolutia), cu atat o sa se ocupe mai multi GB fisierul si ca urmare o sa se umple spatiul de stocare mai repede, dar exista camere care au senzor de miscare si incep sa inregistreze doar cand detecteaza miscare. Daca te referi la informatii pentru un referat la scoala cauta pe wikipedia supraveghere video acolo sunt o multitudine. Funda?