| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti'mi ce as putea face sa mi se deschida mai usor calculatorul. La mine e o problema mai mare : cand il deschid dupa ce imi apare placa de baza mi se intuneca si ramane asa; dau restart apoi imi apare placa de baza, apare numaratoarea inversa 30-0 si cand dau enter(la start windows normally) / astept pana la capat se blocheaza. Sunt zile in care nu merge nici dupa sute de incercari.
Funda celui ce imi da un raspuns bun.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai Windows fara licenta.

| Clawd3lw a răspuns (pentru darrio2007):

Stiu ca e fara licenta. Am intrebat ce pot face pentru a'mi rezolva problema, nu sa postati chestii pe care le stiu deja oh go on!

| darrio2007 a răspuns (pentru Clawd3lw):

Reinstaleaza-l.

| VladGH a răspuns:

Ar putea fi o eroare de Windows, unica solutie este sa-ti reinstalezi Windowsul. Bafta.