| TheSpecialOne a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri cu cerinte de sistem mai mici care sa mearga pe un procesor single de 2ghz... Cele mai bune jocuri care imi merg sunt COD4MW1, Fifa09...

10 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai toate gta-urile, in afara de gta 4 si incerca flatout 2 o sati placa mult,, si sniper ghost warrior ai tare rau ai shooter funda? ca te-am ajutat?

| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai toate gta-urile, in afara de gta 4 si incerca flatout 2 o sati placa mult,, si sniper ghost warrior ai tare rau ai shooter funda?

| fanporsche a răspuns:

Civilization IV, orice nfs pana la carbon.

| L3xxx a răspuns:

Intra pe http://alex-muzica.ucoz.ro in afara de call of duty si Company of Heroes ar trebui sa iti mearga toate

| Userrr a răspuns:

Incearca fifa 08 e super tare... spiderman web of shadow, CS, nfs hot pursuit 1 sau 2, gta san andreas sau gta 5, SA:MP(SAN ANDREAS MULTIPLAYER). Funda?

| diosmin a răspuns (pentru Userrr):

Gta 5? daca ar merge pe un procesor asa mic toti sar juca..gta 5 are cerinte f mari.winking

| st3amgam3r a răspuns:

Left 4 dead; gta-uri; age of empires(joc de strategie) si cred ca ti-ar merge si cod5

| pickolo a răspuns:

Incearca Assasin's Creed 1 sau 2winking

| SimionAlexandru69ever a răspuns:

Iti recomand The godfather 1 sau Swat 4

| edyyy33 a răspuns:

NFS Unerground 1 si 2, NFS Most Wanted, Ford Racing 1 si 2, Street Legal Racing Redline.