| hehexdd a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri de android online sau sa aiba si multiplayer care merg pe netul de la frog

3 răspunsuri:
| dianadydy27 a răspuns:

Pai tongueou, Angry Birds Star Wars II Free, Dumb Ways to Die, Motoheroz si DEER HUNTER 2014 sper sa te ajute raspunsul meu happy

| mrxfirem a răspuns:

Pai stiu eu cateva!
Neighbours from hell1, 2-Amuzant

Spore-Cu dinozauri sau asa ceva
BattleField-actiune
Minecraft-joc de supravietuire
Bully Scholarship-joc cu bataie si amuzament
Far Cry 1, 2, 3 etc!-joc cu actiune cu pistoale
world of warcraft-joc foarte fain cauta World of warcraft mist of pandaria happy
GTA Samp!-stie oricine cum este!
Dayz-joc cu zombie
Cube world- nu prea il inteleg dar e fain daca aflati sa-mi spuneti! laughing
Saints row-joc cu actiune! :p
Max Payne-iar actiune!
Rust- nu l-am jucat dar il stiu jucativa pe el! laughing)
The enderl Scrolls Skyrime-joc super!
Si cam atat sper sa va fie de ajutor!
ATENTIE! toate jocurile care le-am spus sunt de downloadat!
daca vreti jucativa Happy wheels este pe calculator! laughing)))) Numai bine!