| MaverickSH a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva jocuri gen, Tom Clancy's H.A.W.X 1 si 2 sau Top Gun: Hard Lock.
Ceva cu avioane(nu neaparat militare) dar sa fie arcade.

Răspuns Câştigător
| Nutsu94 a răspuns:

Flight Simulator e singuru care imi place ca simulator.

1 răspuns:
| Alex_Alexandru_2001 a răspuns:

Salutare! Goal Tycoon este un manager de fotbal pentru cei care sunt pasionati de jocurile de strategie in browser. Totul se bazeaza pe strategia cu care iti faci echipa, e aproape similar cu ce se intampla in realitate. 1 sezon are 30 de etape = o luna reala, porniti din liga a 10-a, cu cat promovati intr-o liga superioara cu atat castigati mai multi bani reali…Jocul e serios, plateste, e facut de cei de la Market Glory… Multa bafta!
http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/Praslea