| anooonyyym a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva jocuri mai faine de pc care nu necesita mai mult de 1 GB ram si site-ul de descarcare sau un link cv va roog.

2 răspunsuri:
| a8cd7b0 a răspuns:

Salut! Pai depinde si ce placa video ai... daca ai una de cel putin 256 mb poti sa joci foarte bine metin2, counter-strike 1.6, fifa pana la 2008 fara probleme, DriftCity, 4Story, Gta San Andreas Online si lista poate continua...Bafta!

| alin_2659 a răspuns:

FIFA 06, FIFA 07, Prince Of Persia Forgothen Sands, Call Of Duty 1, 2.