| Hyora a întrebat:

Spuneti- mi si mie niste jocuri / aplicatii pentru android... Ofer funda! >-< :-P

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| εяαℓυcαз a răspuns:

Jocuri :
Slanderman, Subway Surfers, The Room, Angry Birds, Pou, Temple Run, Candy Crush, Kuvinte sau Need For Speed thinking
Aplicaţi adică mai multe Themes, Keyboards, Locker, sau Messenger, Viber, Facebook, PixArt. Fundă happy?

| TheLittleCurious a răspuns:

Subway Surfers, TEmple Run, DR. Drive, Pou, Quiz Logo etc. Le gasesti pe toete pe Google Play

| Codrina13 a răspuns:

Jetpack Joyride, Pou, Subway Surfers, Angry Gran, Unicorn Dash [ suna ciudat dar e dragut jocul laughing ] Cut the rope, glow hockey, fruit ninja, doodle jump. Sunt dragute toate. Funda? :3

| Mihaitzaa13 a răspuns:

Cele mai tari, dupa mine sunt:
Pou, Slender Man, Angry Birds Star Wars, Bad Piggies, Temple Run OZ, Subway Surfers...