| mnopqr a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste telefoane mai ieftine care sa aiba wi-fi, si sa fie cat de cat bune!

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna edy.
Uite aici telefoane mia ieftine cu WI-FI: http://goo.gl/D1vIt
Succes;)

2 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

Qtek 9000 (HTC universal) 250-300 lei
Eten X500 (doar daca ii poti proba gps-ul, se cam defecteaza) 200-250lei
Nokia N95 (trebuie testat, se defecteaza blitul, difuzoarele si multe altele) 200-250lei
Nokia E60 (merge pe retele b/g/i de wireless si este un telefon business de care am fost multumit) 200-250lei
Hp Ipaq 6915 (vezi cand il cumpere sa functioneze ca telefon, modulul gsm se buseste daca nu stii sa-i faci update) 250-300lei
Nokia 9500 sau 9300i (cam lente si mari, nu m-au multumit deloc) 200lei mai mult nu merita
qtek 9090 (HTC blue angel) Este marisor cu display pe masura si tastatura qwerty. 200-250lei
Htc Vox (procesor slabut 200mhz, dar merge overclockat) 200lei
Qtek s200 (procesor slabut 200mhz, merge overclockat) 200-250lei
Lista e mare, mesaj privat daca esti nehotarat.

| patricia_4044 a răspuns:

Telefoane iieftine zici? Pai rds este un telefon ieftin si e bun!
Daca vrei ceva mai scum... ia-ti tableta (cum am eu) e scumpa si e perfoarmanta cu mess si skype si jocuri muzica etc.