| frumushika09 a întrebat:

Spuneti-mi si mie toate codurile de la Sims 2 pets, mai ales il vreau pe cel cu care pot controla animalele...am incercat deja boolpropcontrol.

8 răspunsuri:
| Florys a răspuns:

Poftim, ai acolo o lista cu coduri pentru SIMS 2 Pets:
http://www.gamespot.com/pc/strategy/thesims2pets/hints.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da cum il scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orcum nu le poti scrie pe toate

| AtateaConditii a răspuns (pentru anonim_4396):

Apesi pe ctrl+shift+c pe toate o data si apare acolo sus o bara alba unde scrii si dai click pe sims.

| Claudiiiaa a răspuns:

Boolprop control pets, asta e cel cu care poti controla animalelewinking
si daca vrei sa faci mai multe dai boolpror testingcheatsenabled true, si dai cu shift pe casuta postala, si pe simsi si apar diverse chestii

| Milkyyy a răspuns:

Heei :d

http://www.gamespot.com/pc/strategy/thesims2pets/hints.html

aici gasesti toate codurile pentru sims 2 pets :) sper sa iti fie de folos

| Codrys90 a răspuns:

De unde ai scos Sims 2 Pets te rooog zi-mi si mie!

| nutuxcristian a răspuns (pentru Codrys90):

Salut Codrys90, sims 2 pets il iei de pe internet, dar in pc trebuie sa ai instalat sims 2 original. Succes! Daca vrei un link de unde poti lua sims 2 pets, ti-l pot trimite in mesaj.