| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi toate modelele de iPhone!

9 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Sunt 3 modele 2 3 4

| andreeei a răspuns:

De fapt sunt doar 3 modele: 3G, 3GS si Iphone 4 (au mai aparut foarte multe submodele ca sa zic asa ale creatiilor cu diverse marimi, ce le-a enumerat EnglandGBhappy

| EnglandGB a răspuns:

Deci Iphone 2g 8gb, 3g 8gb 16gb 32gb, 3gs de 8gb 16gb 32gb, iphone4 de 8gb 16gb 32gb iphone4s de 8gb 16gb 32gb si 64gb Funda?

| AlexCrb a răspuns (pentru EnglandGB):

Esti singurul de aici care are dreptate.

| EnglandGB a răspuns (pentru AlexCrb):

Aa mersi

| iPhoneGuy a răspuns:

TOATE RASPUNSURILE DE MAI SUS SUNT GRESITE!
Exista iPhone, iPhone 3G Black, iPhone 3G White, iPhone 3GS Black, iPhone 3GS White, iPhone 4 GSM Black, iPhone 4 GSM White, iPhone 4 CDMA Black, iPhone 4 CDMA White, iPhone 4S Black si iPhone 4S White!
NU EXISTA iPhone 4g, iPhone 1, iPhone 2, iPhone 1g, iPhone 2g, iPhone 4GS sau alte tampeni de genul asta!

| AlexCrb a răspuns (pentru iPhoneGuy):

IPhoner 2G existahee hee In variante de 4gb (foarte rare) 8 si 16.

| DeddoLăvPeace a răspuns:

Iphone 1, Iphone 2, Iphone 3, Iphone 3gs, Iphone 4, Iphone 4gs... fundapuppy dog eyes?

| bulzz a răspuns:

Iphone 2
iphone3g
iphone3gs
iphone4g
iphone4gs