| Peter28 a întrebat:

Spuneti-mi un program cu care pot cenzura anumite parti dintr-o melodie. De ex.: de la minutul 2:30 pana la 2:35 spune o injuratura si eu vreau sa o cenzurez.

Răspuns Câştigător
| Here4you a răspuns:

Jos cenzura si ia-ti funda!

| Peter28 explică (pentru Here4you):

Vroiam sa vad daca sunteti intr-adevar iubitori de muzica. Doar stiu ca muzica nu e muzica cu cenzura. Era doar un test.

| goshty a răspuns (pentru Peter28):

Ti s-a mai zis pana acum ca esti nesimtit? daca nu o auzi de la mine.

| Peter28 explică (pentru goshty):

Dar ce ti-am zis asa de rau?

5 răspunsuri:
| goshty a răspuns:

Virtual dj

| goshty a răspuns:

In primul rand nu ai ajuns tu atat de important astfel incat sa zici ca imi dai mie teste sau altora, iar in al doilea rand puteai sa o cenzurezi daca vroiai sa le pui melodia parintilor, in cazul in care transmitea un mesaj important. Asta inseamna jignire la adresa celorlalti, testele sa le dai elevilor tai cand vei ajunge profesor sau celor care iti permit asa ceva.