| 22091998 a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce sa fac tableta mea nu mai intra pe magazin play si imi spune sa verific conexiunea dar eu sunt conectat la internet! Dati-mi va rog o solutie

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Setari-aplicatii. De aici cauti pe rand: servicii google play si magazin play(play store).
Pe rand, le dai pe ele, apoi oprire fortata, dupa care stergere date. Faci la ambele, aapoi reincerci.

| floryn1993 a răspuns:

Reporneste-o sau dai un reset

| gmbod1 a răspuns:

Dai reset din fabrica sau intri in apps >running si cauti google service sau google play si dai uninstall updates.bafta

| Romanica_David_1997 a răspuns:

Restarteaz-o, daca nu ai ceva important pe ea.
Sau incearca sa cauti magazin play in setari-aplicatii.

| edivizitiu00 a răspuns:

Am patit si eu, eu am resetat tableta, singura optiune.