| Edyss10X a întrebat:

Spuneţi-mi vă rog niște căști bune, mici pentru telefon. Să se audă tare și evidenţiate(dacă se poate bass-ul etc). Sau măcar să se audă tare laughing.

Răspuns Câştigător
| Salaoru_Cosmin_1999 a răspuns:

Iti recomand aceste casti http://www.emag.ro/......ECB7KBBBM/ pe acestea le am si eu la telefonul meu are: suntet clar si puternic le am de vreo cinci luni si le folosesc mai tot timpul, designe elegant si durabil sunt chiar multumit de ele ca si calitate pret-performanta. Funda?