| random1620 a întrebat:

Spuneti repede cum pot sterge un mesaj pe Instagram!

Răspuns Câştigător
| HelloImJosephine a răspuns:

Tii apasat pe mesaj si dai pe unsend message

| random1620 explică (pentru HelloImJosephine):

Am doar functia de anuleaza mesajul. Daca il anulez se sterge pentru amandoi?

| HelloImJosephine a răspuns (pentru random1620):

Da

| random1620 explică (pentru HelloImJosephine):

Si persoana cealalta poate vedea daca eu l-am sters?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru random1620):

Poate sa l vada, tu il stergi doar de la tine din inbox mesajul a fost trimis

| random1620 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai si nu pot sa-l sterg pentru amandoi?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru random1620):

Nu, doar pe whatsap ai acesta posibilitate sa stergi mesajele si atunci îi apare persoanei care i ai trimis mesajul acest mesaj a fost șters, dar pe Instagram nu se pot sterge mesajele trimise.

| HelloImJosephine a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ba da

| StefanChriss a răspuns (pentru random1620):

Pe insta daca dai unsend dispare pentru amandoi. Tocmai asta e smecheria, ca nu mai poti sterge tu mesajele PRIMITE de la cineva, doar daca stergi toata conversatia sau daca da unsend la ce a scris, partenerul de conversatie.

13 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Intri în conversație ți apăsat pe mesajul tău trimis și alegi anulează mesajul.

| random1620 explică (pentru Sofer):

Si daca il anulezi se sterge pentru amandoi?

| Mirel4412 a răspuns:

Tii apasat pe mesaj si l stergi

| tempra999 a răspuns:

Ai trimis poze cu lula cuiva? Ghionion.

| random1620 explică (pentru tempra999):

Nu. Nu sunt tampit. Doar ca am trimis acelasi mesaj de doua ori (si suna ciudat)