| Echo0 a întrebat:

Spuneti un program care sa-mi arate tot ce am in calculator (procesor, placa video, ram,...)

Răspuns Câştigător
| SQueeZer a răspuns:

De ce ai cauta un program cand iti poate spune si Calculatorul tau ce componente are?laughing
Intri frumusel la Start>Run>Scrii CMD si dai Enter>apoi in consola aceea neagra scrii dxdiag si dai enter. apoi iti deschide o fereastra cu mai multe categorii: System Display Audio.
La Display iti arata Placa Video.
La Audio iti spune si numele happy.
La System iti arata Procesor, Memoria etc.

5 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Cel mai simplu: AIDA
Cauta in google

| Mefist0 a răspuns:

EVEREST Free Edition

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Poți intra pe siteu-ul : www.cpuid.com și acolo găsești mai multe programe, cam pentru ce vrei tu ți-ar fi de folos : http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html, sper că ți-am fost de ajutor.

| asasinkreedz a răspuns:

Incearca Sandra XL!

| Echo0 explică:

Spune-ti *