| 4andrea567 a întrebat:

(spyhunter)
Buna TPU! Vreau sa folosesc spy hunter fiindca am ceva virusi pe laptop doar ca am nevoie doar pe moment de el si vreau sa activez free trial ul. Completez toate informatiile si cand dau sa activez trial ul imi zice la suma ca trebuie sa platesc 85 de euro.
Nu zicea ca prima saptamana pot folosi spy hunter gratuit?
Va rog sa-mi spuneti cat mai repede ce pot face!

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.
SpyHunter este ceva putin mai nesafe.
Iti recomand de altfel ceva cu experienta si vechime pe piata:
NOD32
Avira,
Avast
Bitdefender
Norton
AVG
fiecare putand sa-ti ofere o perioada trial in care sa ti computerul complet securizat.
Eu folosesc spre exemplu Bitdefender.
Poti verifica eficacitatea acestor antivirusi, cu un search pe google.
O zi frumoasa!

1 răspuns: