| Juust a întrebat:

Stateam pe pc si am observat ca nu mai merg 2 taste,sa ca am bagat alta tastatura siii pur si simplu nu merge,nici macar nu o citeste, am incercat cu cea veche si acelasi lucru, nici cu ps2 nu mergee! caaand deschid pc-ul se prind luminitee la tastaturaa, dar cand incerc sa scriuu ceva nu merge! ajuutor, va rog!

1 răspuns:
| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Incearca sa reinstalezii driverii de la tastatura, sau daca nu incearca combinatia fn f4, poate o merge