| RealKing01 a întrebat:

Stau in pat cu laptop-ul, dar nu merge sunetul, am intrat pe Youtube sa ascult un videoclip dar n-am sunet, vi s-a mai intamplat asta? Cum rezolv?

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Poate e de la mixer. Apasă click dreapta pe difuzor în colțul de jos dreapta

| 94Lucifer94 a răspuns:

Verifică volumul, să nu fie pe mute sau dat la minim. Poate este dezactivat sunetul filei, deci inchide tab-ul cu Youtube-ul și deschide altul nou. Dacă nu, verifică să nu fie conectat la bluetooth, sau să dai click pe sunet și să selectezi acolo din lista de difuzoare: Difuzor Intern