Stiati ca 250 de muzee va asteapta online?

Pentru ca adesea ne lovim pe TPU de intrebari de tipul "Ma plictisesc. Ce sa fac?", noi va propunem sa luati o pauza pentru voi si sa va hraniti sufletul si mintea cu niste arta. Din fata monitorului puteti calatori gratuit in 250 de muzee, unde va asteapta peste 40.000 de piese de arta.

Google Art Project, parte a Google Cultural Institute va imbie la plimbari din Kuweit pana in Helsinki, cu oprire in New York, Copenhaga si cam pe oriunde va mai doriti voi. Sigur veti gasi ceva care sa va miste si sa va impresioneze.

Orice padure neuronala merita sa creasca, asa ca spor la navigat si rasfatat privirea!

Alexandra - TPU

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Frumos îndemn. Mulţumesc.

| zdrangoi a răspuns:

Acum stim!

caramela
| caramela a răspuns:

Multumim draga Alexandra pentu informatie...
O seara bunahappy

| KateMiddleton a răspuns:

Nu,dar va multumesc pentru aceasta informatie!

| Piratul10 a răspuns:

Nu dar acum da!

| Madalynutza28 a răspuns:

Nu stiam, cum ce si cand?

| mrcs a răspuns:

Ati gasit tablourile arse de romani? laughing

| alexciuc a răspuns:

Accuma stim totul! laughing

| simanapeace a răspuns:

Nu stiam, acum aflu

| VaLiqu3 a răspuns:

Tablourile furate si arse de niste romanii unde sunt?laughing