| ghostk1dd a întrebat:

Stie careva cam ce consum are un evga supernova 1300 g2? sar de la 750w la 1300,,, sper sa nu fie aparat de sudura ca are 80+ Gold.nestiutori sa nu raspunda

Răspuns Câştigător
| bogdannel21 a răspuns:

Salut,nu iti face griji, acea sursa te asigur ca consuma mai putin decat una de 500-600 w de proasta calitatea, fara nici o licenta, stii tu acele petarde in care daca intra o tensiune mai mare fac poc si ele si poate si unele componente. Sper ca te-am ajutat, succes.