| Lhau a întrebat:

Stie careva daca pot schimba o carcasa de samsung galaxy s i9000? si de unde se scoate partea din fata a telefonului?

1 răspuns:
| wDNick a răspuns:

Deci carcasa se scoate doar din spate ca si eu am acelasi telefon poti scoate bateria card SD si SIM, dar nu poti scoate partea din fata decat la specialisti si nu e bine sa umblii acolo pierzi garantia si poti strica telefonul printr-o simpla atingere de ce vrei asta? nu poti scoate e imposibil. doar spatele la iphone 4 stii bine nu poti nici capacul deci shH!