| TheVampireDiari3s a întrebat:

Stie careva de ce nu pot vedea pozele de pe facebook? Daca dau clic pe poza ecranul se face un grii transparent si nu stiu de ce...

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Asa mi se intampla si mie si aveam Google Chrome ..downloadeaza-ti Mozilla Firefox ..nu ai treaba cu asta!happy

| Bogdi131 a răspuns:

Din cauza browserului.Si eu am patit la fel, foloseam Chrome.Incearca cu Mozilla, eu acum folosesc Opera si sunt foarte multumit de el, e asemanator cu Chromewinking! Multa bafta!