| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cam cat costa un display (cu mana de lucru inclus) de Samsung galaxy A5 2017 in Braila? Am spart astazi display ul pe dedesubt si se vede totul mov.

1 răspuns:
| LuciWv a răspuns:

Din ce vand se vand in Galati cu 390 de lei, ei zic ca sunt noi insa putin probabil, displaye ul este in general scump, 40%-50% din valoarea totala a telefonului... deci ma indoiesc ca o sa gasesti mai ieftin de 350 de lei, cat despre mana de lucru cu un feon si un tutorial de pe Youtube poti sa o faci chiar tu, nu este cine stie ce insa daca nu vrei sa risti cred ca este 50 de lei mana de lucru si se poate realiza la mai toate service urile din oras, "service it Braila"