| YoungButNotBeautiful a întrebat:

Stie cineva cand va exista snapchat si pe windows phone?

6 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Cel mai bine este să îți iei android să cauți emulator sau să optezi pentru schimbarea sistemului de operare
Așteptatul nu e o soluție happy

| DelphhiN a răspuns (pentru Divy):

Nici sa dai banii pe un teefon cu Android doar ca nu este o aplicatie pe cel cu sistemul de operare Windows

| Divy a răspuns (pentru DelphhiN):

Dacă o consideri importantã și dorești cu așa multă îndârzenie.
Poți trăi și fără ea e doar o prostie de site social și cam toate sunt patetice, dar tineretul preferă convorbirile și relațiile virtuale laughing

| DelphhiN a răspuns (pentru Divy):

Asta e altceva...

| Divy a răspuns (pentru DelphhiN):

Ce anume?
Eu nu văd vreo diferență decât că e aplicație

| DelphhiN a răspuns:

Probabil atunci cand va aparea o alta aplicatie mai populara decat snapchat si nu se va mai folosi napchat ul... si pe mine ma dispera asta.