| IlluminatiConfirmed a întrebat:

Stie cineva care ar putea fi pretul la Samsung Galaxy S5 de Black Friday anul asta sau 2015?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Anul viitor pe vremea asta un s5 o sa fie 16-1700 lei. De black la s5, cred ca o sa fie la 1900-2000 lei.

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Tine minte ca astia maresc preturile inainte de black friday si-o apoi le scad, un discunt mai mare de 50 lei nu ai sa vezi, depiunde si de siteul pe care te uiti, caut pe telefonul tau. eu sau pe shopmania unde vezi cele mai mici oferte. Cel mai bine sa il iei dupa revelion cand toti vor sa scape de marfa nevanduta.