| Roxata a întrebat:

Stie cineva care ar putea fi problema cu difuzoarele la un laptop? Stanga se aude foarte bine, iar dreapta se aude foarte incet. Nu este problema cu balance-ul... Ce alta cauza ar putea fi?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Defectiune, configuratie, etc. nu putem ghici problema laptopului tau.

| Arthiom a răspuns:

Ori e o conexiune proasta la acel difuzor, ori e defect. Si sincer, mai bine ar fi sa schimbi difuzorul decat sa iei un laptop nou, de costa mult mai putin.

| Gheorghe_Leu_1983 a răspuns:

Sigur e dus un difuzor. Decat sa-l repari, mai bine altul. Iti recomand www.yourmag.ro.