| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cat a costat placa asta video cand era disponibila pe PCGarage.ro? http://www.pcgarage.ro/......6-bit-agp/

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Vreo 350 RON, mi se pare. Depinde, pretul a tot fluctuat. Daca poti sa o iei la SH, vezi ca nu face mai mult de 150-170 RON.

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi