| Antonia_Mocanu_1995 a întrebat:

Stie cineva, ce inseamna atunci cand nu mai poti vedea un fan club de pe Facebook la care esti admina?

Răspuns Câştigător
| Antonia_Mocanu_1995 explică:

În mod sigur e eroare. În acest caz, scrie-le un mesaj la "Raportează o problemă" (în lb engleză) și roagă-i să rezolve problema.

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar alții au acces la acesta?

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru floresdemayo):

Suntem 2 admini. El m-a anuntat pe mine ca nu il mai gaseste, am verificat si eu, si i-am spus ca habar nu am de ce nu il mai gasim.

| floresdemayo a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Verifică-ți inboxul de asistență, dacă a fost raportat vei fi înștiințată. Dacă nu ai mesaj, ar putea fi doar o eroare de la Facebook. Mai roagă pe cineva să verifice existența paginii, deci dă-i linkul.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru floresdemayo):

Nu am primit mesaj la inbox de asistenta, ca am verificat. Am rugat si alta persoana si tot nu l-a gasit. Sper doar sa fie o eroare de ei, cum spui. Multumesc!

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Am scris deja si un mesaj. Au zis ca vor incerca sa remedieze problema. Acum astept sa vad in cat timp o rezolva. Iti multumesc pentru sfaturi.

| floresdemayo a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Nu, nu... Acela e un mesaj stas, care apare automat in inboxul tău, în urma trimiterii unui raport. În cazurile acestea, ei nu prea răspund, decât după ce îți rezolvă problema. De obicei, își cer scuze pentru problemele tehnice apărute. Success, o să fie bine. În general, sesizarea se rezolvă după 24h.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru floresdemayo):

Da, stiu ca e mesaj stas.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Antonia_Mocanu_1995):

În mod sigur e eroare. În acest caz, scrie-le un mesaj la "Raportează o problemă" (în lb engleză) și roagă-i să rezolve problema.