| marian227070 a întrebat:

Stie cineva ce sa ii fac la cs 1.6 v1.1 pentru ca, il deschid si nu imi apare new game, find server etc. Dau funda.De 7 zile caut un raspuns. (cred ca am luat destroy)

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cel mai simplu e sa scrii download gamemenu cs 1.6 pe google si sa il pui in cstrike/resource (dupa dezarhivare eventual) dupa care dai yess to all si gata.Bafta

3 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Ai luat sigur destroy.Instaleaza alt cs(adica de la alt programator gen Lant/Carbon)

| SmileyKoG a răspuns:

Daca nu-ti apare nu inseamna ca ai luat destroy...tot ce trebuie sa faci este sa intri in cstrike-resource si sa stergi Gamemenu.res si gata...

| marian227070 explică:

Mersi mult